Alternatif Bank’tan Uygun Faizli Taşıt Kredisi ve Başvuru Detayları


Alternatif Bank, hem sıfır kilometre hem de ikici el otomobil satın almak isteyenlere özel uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Alternatif Bank taşıt kredisi faiz oranları  yüzde 1,89 olarak belirlenmiş olup vade seçenekleri müşterinin talebi doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir.

48 aya kadar vadeli taşıt kredisi sunan Alternatif Bank, krediye konu olan aracın üzerine ipotek tesisi koymaktadır. Söz konusu ipotek tesisi tüm ödemeler sona erdiği zaman kalkmaktadır. İkinci el otomobil satın almak ve araç için Alternatif Bank’tan kredi kullanmak isteyen 5 ve üzeri yaşlardaki otomobiller için kredi kullanamamaktadır. Aracın yaşının 5 yaş ve altında olması gerekmektedir.

Hayat sigortası, kasko ve trafik sigortasının yapılması zorunlu tutulmaktadır. Sadece Türk Lirası cinsinden kredi kullanırımı sağlanıp, yabancı para cinsinden Alternatif Bank taşıt kredisi kullandırılmamaktadır.

Alternatif Bank Uygun Faizli Taşıt Kredisi

Başvurular banka şubelerinden nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi ve araca ait belgelerin getirilmesi ile birlikte yapılmaktadır.

Örneğin; 50 bin TL finansman kullanmak isteyen bir müşteri için 48 ay vadede yüzde 1,89 faiz oranı ile aylık ödemesi 1.720,3 TL olup yıllık maliyet oranı % 27,20 olmaktadır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

 

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.