Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!


KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir.

Son zamanlarda çeşitli esnaf kredileri ile KOBİ’lere verdiği desteklerle dikkat çeken Akbank, krediler konusunda sunduğu uygun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. KOBİ ürün paketlerini esnafın yararlanması için sunan Akbank esnaf kredisi başvurusu internetten yapılabildiği gibi, gerekli belgeler ile Akbank şubelerine yapılıyor. Bu kredi paketleri dahilinde ticari krediler, spot krediler, kısa vadeli krediler, ticari konut kredisi, ticari taşıt kredisi, gayri nakdi krediler, dış ticaret kredileri ve tarım kredisi gibi çeşitlendirilebilen esnaf kredisi paketleri bulunuyor.

Akbank Esnaf Kredisi

Akbank esnaf kredisi yani KOBİ kredisi seçeneğinden yararlanmak için online kredi başvurusu yapılarak ön onay alındığında şubeye götürülmesi istenen evraklar şirket sahibinin kimlik belgesi, şirkete ait vergi levhası ya da Ticari Sicil Gazetesi’nde şirketin ticari faaliyetleri ile ilgili ilanın fotokopisi, şirketin son 3 yılına ait bilanço ile gelir tablosu, ücretli olarak çalışanlar için gelir belgesi yani maaş bordrosu, emekli maaşı alanlar için maaş hesabının hesap cüzdanı, son birkaç aya ait elektrik, su, doğalgaz faturalarından biri ve adres teyidi için de ikametgah belgesi olarak belirtiliyor.

Akbank esnaf kredisine başvuru yaparak 36 ay vade ile 30.000 lira kredi çekmek isteyen bir müşterinin aylık 1.30 faiz uygulanan kredi taksit tutarı 1.060,35 lira, kredi bitiminde ödenen toplam tutar ise 38.471,60 lira olarak hesaplanıyor. Yani krediye uygulanan toplam faizin tutarı 8.471,60 lira ediyor. Akbank esnaf kredisinde ayrıca 299 lira da kredi masrafı tahsil ediliyor.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.