Anında İhtiyaç Kredisi Odeabank’tan!


50 şubesi ve 1622’ye yakın çalışanı ile ülkemize hizmet veren Odeabank, daha fazla bireye daha hızlı hizmetler sağlayabilmek için zaman geçtikçe kadrosunu genişletiyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerinden gelir belgesi talep etmeyip, direkt olarak kredi imkanı sağlıyor. Ancak gerekli gördüğü durumlarda gelir belgesi ve kefil talep edebiliyor.

Odeabank müşterilerine özel sunulan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile 60 ay vadeye kadar kredi ödeme imkanı sunuluyor. Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen bireylerin banka şubelerine gerek kalmayıp, evlerinde, işyerlerinde ya da cafede otururken ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanınıyor. Bireyler telefonlarından 8444’e sms atarak ya da bankanın internet şubesinden veya mobil şubelerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi

Odeabank anında ihtiyaç kredisi ödemeleri için çeşitli ödeme kanalları imkanı sağlıyor. Bireyler bankanın internet şubesinden ya da 444 8 444 numaralı bankanın iletişim merkezini arayarak ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Ya da Odeabank mobil şubesinden ödeme yapmak isteyenler için de imkan tanıyan banka, aynı zamanda başka bankalardan hesapları olan müşterileri için de kolaylıklar sağlıyor. Bireyler ödemelerini diğer hesaplarından EFT yolu ile ya da havale ile gerçekleştirebiliyor. Bir diğer ve son olan ödeme kanalı ise Akbank ATM ile birlikte PTT şubeleridir. Bireyler bu yerlerden de ihtiyaç kredisi taksitlerini ödeyebilmektedir.

60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen bir bireyin aylık taksidi 313,58 Türk Lirası yapmaktadır. Bu kapsamında bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,97’dir.