Ayda 143 TL Taksitle Hızlı İhtiyaç Kredisi Türkiye İş Bankası’ndan!


Türkiye İş Bankası, internet ve mobil şubesinden anında başvuru imkanı ile müşterilerine hızlı ihtiyaç kredisi veriyor.

Türkiye İş Bankası hızlı kredi başvurusunda bireylerden kefil ve belge talep edilmemektedir. Bireyler başvurularını yaptıktan sonra banka kredi değerlendirmesi yapmaktadır. Kredi değerlendirmesi sonrasında kredinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında müşteriler bilgilendirilmektedir. Onay olması durumunda ise kişilerin vadesiz hesaplarına finansmanları yatırılmaktadır.

Anında kredi başvurusunda 40 bin Türk Lirası ve üzerinde finansman verilmemektedir. 40 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi almak isteyen bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. 60 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları düzenlenmektedir. Kredi faiz oranları ise yüzde 1,67’den başlamaktadır. Faiz oranları bireylerin kredi kullanırken hayat sigortası yaptırmalarına ya da yaptırmamalarına göre farklılık göstermektedir.

Hayat sigortası ücretinin ödemesi ise bireylerin kullandıkları kredinin miktarından düzenlenen ödeme planı vadesine, yaşlarından cinsiyetlerine göre demografik ve kredi bilgileri kapsamında değişiklik göstermektedir.

Krediye ilişkin ayrıca tahsis ücreti alınır. Bu ücret kullanılan kredi tutarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kredinin maksimum binde beşi kadar tahsil edilen bu ücret sadece bir kez alınır.

5.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu kampanya kapsamında 60 ay vadeli ödeme planı ile 5.000 TL İhtiyaç Kredisi alan bireyin aylık kredi ödemesi sigorta yaptırdığı durumda 143,98 TL olmaktadır. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 8 bin 032,38 TL olmaktadır. Bu örnek çalışma yüzde 1,67 oranı baz alınarak hazırlanmıştır. Faiz oranları ve vade seçenekleri müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.