Banyonuz İçin Dekoratif ve Teknolojik Cihaz Örnekleri

Günümüzün hızlı ve aktif yaşamında, insanlar biraz olsun rahatlayabilmek için banyoda uzun vakit geçirmeyi tercih ediyorlar. Ayrıca hızla ilerleyen teknoloji, banyoların konforunu arttırmaya devam ediyor. İşte Banyonuz İçin Dekoratif ve Teknolojik Cihaz Örnekleri!

Banyonuz İçin Dekoratif ve Teknolojik Cihaz Örnekleri

Sıcaklığı ayarlanabilir ve sabitlenebilir musluk sistemlerinden tutun da kablosuz ve su geçirmez hoparlör sistemlerine ya da ısıtmalı ve otomatik yıkama olanağı sağlayan klozetlere kadar birçok teknolojik gereç, banyolardaki konforu arttırırken dekorasyonunuza da şıklık katıyor. Özellikle ilerleyen yıllarda banyolarda LED aydınlatma kullanımının artış göstereceğine kesin gözle bakılıyor.

Bugün çok pahalı ya da kullanımı zor olan bazı ileri teknoloji ürünler ancak çok lüks evlerde kendilerine yer bulabiliyor olsalar da, ilerleyen yıllarda bu cihazların ucuzlayacağını ve her eve gireceğini tahmin ediyoruz.

Kurutma Özellikli Musluk (Kurutmalı Musluk)

Dyson firmasının meşhur Airblade ürünü, umumi mekanlarda 10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ve hiçbir yere dokunmadan ellerinizi kurutmanızı sağlıyordu. Şimdi yine aynı firma ev tipi bir ürünle tüketici karşısına çıkıyor. Airblade Tap adı verilen ürün 1800 dolarlık bir fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor.

Ürün, ellerinizi yıkamanız için şık ve dekoratif bir musluk olmasının yanısıra, yıkama işleminin ardından 15 saniye gibi rekor sayılabilecek bir sürede ellerinizi kurutmanızı sağlıyor. Kızılötesi sensörler ile ellerinizin yerini belirleyen ürün, içerisindeki HEPA filtresi ile ellerinize üflediği havayı bakterilerden de arındırıyor.