Çeşitli Ödeme Planları ile Konut Kredisi ING Bank’tan!


Şubeleri, dijital kanalları ve teknolojik mobil alt yapısı ile müşterilerine hizmet veren ING Bank, herkese gelirine özel ödeme planları ile konut kredisi sunuyor.

Aylık konut kredisi taksitlerim ve faizlerim sabit olsun, değişmesin diyenler için eşit taksitli konut kredisi, maaşım aydan aya değişiyor, kendi aylık ödeme tutarımı kendim belirleyeyim diyenler için eşit anapara ödemeli konut kredisi, vade süresi boyunca taksitlerim azalarak gitsin ya da tam tersi şekilde taksitlerin artarak gitsin diyenler için de değişen taksitli konut kredisi ve ara ara ödeme imkanları ile konut kredisi sunuluyor.

Mortgage uzmanları ile müşterilerini bilgilendiren, müşterilerine en uygun konut kredisi veren ING Bank, 120 aya kadar uzanan ödeme imkanları sağlıyor. 120 aydan fazla vadelendirme yapılmıyor.

ING Bank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor. Başvurular banka şubelerinden gerçekleşmektedir. Ancak isteyen kişiler bankanın internet sitesinde konut kredisi başvuru formunu doldurarak anında kredi başvuru yapabilir, onaylanması halinde bankaya gidip, krediye konu evrakları getirip son işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

50.000 TL Konut Kredisi

ING Bank konut kredi kapsamında 50 bin Türk Lirası finansman almak isteyen ve 120 ay vadeli ödeme planı düzenlenen kişilerin aylık kredi ödemesi 710 TL olmaktadır. Konut kredisi dosya masrafları için 50 bin Türk Lirasının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret 250 Türk Liraya tekabül etmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

 

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.