Ev Almak İsteyenlere Halkbank’tan 0,99’luk Hesaplı Evim Konut Kredisi


Artık benimde evim olsun diyenler Halkbank şubelerine müracaat ederek hesaplı evim konut kredisinden yararlanabiliyor. Hayalindeki eve kavuşmak isteyenler ve yatırım amaçlı ev almak isteyenler Halkbank hesaplı evim konut kredisine başvuru yaparak uygun vade ve düşük faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor.

Ek kira geliri için konut almak isteyenler ve kirada oturmaktan bıkıp ev sahibi olmak isteyenler Halkbank konut kredisi kampanyasına başvuru yaparak 180 aya varan vadelerle kredi kullanabilirken aynı zamanda 3 ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor. Ayrıca Halkbank hesaplı evim konut kredisi ile kredi kullanmak isteyenler aylık eşit taksitli veya istenilen ödeme planı ile taksit ödemesi yapabiliyor.

Yeni düzenlenen faiz oranları ile Haklbank Hesaplı Evim Konut Kredisi yüzde 0,99 ile 1,39 arasında uygun ödeme kolaylıkları ile güncellendi.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Paketi

Ev almak isteyenlerin kullanımına sunulan Halkbank hesaplı evim konut kredisi faiz oranları tercih edilen vadelere göre değişiklik gösterebiliyor ve hesaplı evim konut kredisi faiz oranlarından yararlanabilmek için kredili mevduat hesabı açılması, otomatik ödeme talimatı verilmesi ve kredi kapsamında sigorta yaptırılması gerekiyor.

Hayalindeki eve kavuşmak isteyenlerin 100.000 TL tutarındaki hesaplı evim konut kredisini 180 ay vade ve %0,99 faiz oranıyla alması halinde Halkbank’a aylık olarak ödenmesi gereken tutar 1.192,46 TL olurken, kredinin sigorta masrafları hariç ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini, faizini, kredi tahsis ücretini ve kredi kapsamında ödenmesi gereken vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %12,8541 oluyor.

Halkbank hesaplı evim konut kredisi başvurusu için ve detaylı bilgi almak için Halkbank şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

 

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.