Fibabanka’dan 10 Yıl Vadeli Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası!


Fibabanka, 10 yıla kadar uzanan ödeme imkanları ile müşterilerini ev sahibi yapıyor.

Güzel Evim Konut Kredisi kampanyası düzenleyen Fibabanka, uygun faiz oranları uyguluyor, çeşitli başvuru imkanları sağlıyor.

Fibabanka Konut Kredisi Detayları

Fibabanka konut kredisi faiz oranları yüzde 1,49’olarak belirlenmiştir. Azami vade süresi ise 120 ay’dır.

Sabit faizli konut kredisi sunan banka, krediyi sadece Türk Lirası cinsinden finanse ediyor ve gerçek kişilerin kullanması halinde ise KKDF ile BSMV ücretini almıyor. Müşterilerinin bütçelerine en uygun ödeme planlarını düzenleyen banka, kredinin erken kapatılması durumunda ise kredi erken kapama ücreti alıyor. Alınan bu ücret kalan vade 36 ayı geçmiyorsa yüzde 1, kalan vade 36 aydan fazla ise kredi tutarının yüzde 2’sine tekabül ediyor.

Kredi için banka teminat istiyor. Bireyler istenen teminat için satın alacakları evi gösterebiliyor. Evin üzerine ipotek konuluyor ve ödemeler sona erdiğinde ise ipotek kalkıyor. Kefilsiz olarak sunulan konut kredisi başvurusu sonrasında bankanın yaptığı değerlendirmede kefil talep edilebiliyor.

Hayat sigortası ile konut sigortasını yaptırılması gerekiyor. Bu ücretlerin hesaplamaları ise kişiye ve eve göre değişiyor. Ayrıca krediye ilişkin olarak ekspertiz ücreti tahsil ediliyor. Satın alınan evin ekspertiz raporu oluşturuluyor ve rapordaki evin değerine göre finansman veriliyor.

Fibabanka konut kredisi başvurusu hem banka şubelerinden hem de bankanın  internet sitesinden yapılıyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.