Fibabanka’dan Kefilsiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Fibabanka düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınız için avantajlı faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Fibabanka avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz kredi desteğini temin etmenize ve ödemelerinizi de 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu aşamasında ön kefil ya da teminat talebinde bulunmayan  Fibabanka, ödemeleriniz için uzun vade seçeneklerinden faydalanmanıza yardımcı oluyor. Düşük faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturan Fibabanka, sağlık, dekorasyon, tadilat, eğitim, tatil, taşınma, seyahat, alışveriş gibi tüm harcamalarınızda çözüm olabilecek bir kredi ürünü sunuyor.

Fibabanka, gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın, sürücü belgenizin ya da pasaportunuzun aslının ve fotokopisinin bulunmasını talep ediyor. Aynı zamanda çalışma durumunuza veya emeklilik durumunuza göre hazırlanan, aylık gelir miktarınızı gösteren gelir belgenizin yanınızda bulunmasını talep eden Fibabanka, adres teyit sistemi için de son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunmasını talep ediyor. Bu belgeler ile birlikte size en yakın Fibabanka şubesine giderek, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka şubelerinden 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için ödeme planı seçeneği olarak 60 ay vade seçeneğini tercih ederseniz; aylık uygulanacak sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,70 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 290,47 Türk Lirası’na tekabül edecektir.