Garanti Bankası’ndan 20.000 TL Sonbahar Kredisi Kampanyası!


Garanti Bankası, müşterilerinin tüm bireysel harcamaları için yüzde 1,84’den başlayan faiz oranları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Sonbahar Kredisi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını alınan kredinin tutarına, vade süresine ve kişilerin kredi notlarına  göre değiştiriyor.

Sonbahar kredisi kampanyası başvurusu hem bankanın şubelerinden hem de internet şubesinden ve mobil şubesinden gerçekleşmektedir. İnternet şubesinden yapılan kredi başvurularında Garanti Bankası internet sitesine girmeniz, mobil şubeden yapılan başvurularda ise Garanti Cep uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.

Sonbahar Kredisi Kampanyası vade süresi minimum 3 ay, maksimum ise 60 aydır. Her kredi için finansman tutarının maksimum binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınır. Kredi tahsis ücreti içine banka sigorta muamele vergisi dahil edilmeden hesaplama yapılır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için hayat sigortası yaptırmanız istenir. Toplam ödenmesi gereken ücretler tablosuna ise tahsis ücreti, sigorta ücreti ve vergiler dahil edilir. Onaylanan krediler için yine şubelere gitmeniz gerekmektedir. Şubelerde son evrak imzalama işlemleri tamamlanır. Sizden de nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz istenir.

Garanti Bankası 20.000 TL Sonbahar Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın sunduğu Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında 60 ay vadeli 20 bin TL finansman almak isteyen bireyler için aylık yüzde 1,84 faiz oranı uygulandığı zaman aylık kredi taksidi 604,70 TL,  toplamda geri ödenecek kredi tutarı ise 36.281,63 TL olmaktadır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.