Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Anadolubank’tan!

Anadolubank, müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için yüzde 1,95’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank sabit faizli ihtiyaç kredisi sunuyor ve temin edilen kredi tutarına göre ya da ihtiyaç kredisi ödeme planına kadar faiz oranları değişmiyor. 5 yıla kadar uzanan ödeme planları düzenleniyor.

Gerçek kişilerin kredi kullanımlarında bireyler ile uyumlu olacak şekilde hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası hesaplamaları kişilerin yaşlarından cinsiyetlerine, aldıkları kredi miktarından vade süresi gibi kriterlere göre değişmektedir. Ayrıca ihtiyaç kredisi almak için kefil göstermeniz gerekmektedir.Sizden nüfus cüzdanınızın aslı ya da fotokopisi ile gelirinizi gösteren belge ve ikametgah belgeniz istenir. Aynı belgeleri kefillerin de getirmesi istenmektedir. Gelir belgesi kişilerin çalışma durumlarına göre değişmektedir.Ücretli olarak istihdam eden bireylerin güncel maaş bordrolarını ya da iş yeri tarafından imzalanmış net maaş tutarını gösteren belgeyi getirmeleri gerekiyor. Serbest meslek sahibi ve iş yeri ortağı olanların vergi levhalarını, emekli bireylerin emekli hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekiyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır.

Anadolubank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Anadolubank ihtiyaç kredisi kapsamında 60 ay vadeli 10 bin TL kredi temin edildiği zaman aylık kredi taksidi 311,84 TL, günlük bazda ise 10,39 TL’ye tekabül ediyor. Toplamda geri ödenecek ihtiyaç kredisi miktarı ise 18 bin 710,40 TL oluyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.