Günde 5 TL Ödemeler ile 5.000 TL Anında Kredi Türkiye İş’ten!

Türkiye İş Bankası, günde 5 Türk Lirası taksitlerle 5.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,67’den başlıyor. Faiz oranları müşterilerin kredi notlarına göre farklılık gösteriyor. Avantajlı şartlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olan, onlara destek olan, günlük ve düşük miktarlarla ödeme imkanı sağlayan Türkiye İş Bankası, 60 aya varan vade seçenekleri ile çeşitli ödeme imkanları sağlıyor.

Kredi İçin Şubeye Gitmeye Gerek Yok

Söz konusu kampanyaya başvuru yapılması için bireylerin banka şubelerine gitmelerine gerek yoktur. 1.300’den fazla şube ağı ve dijital bankacılık kanalları ile hızlı, kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen banka, anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapılabilinmektedir. Bunun için sırası ile NAKIT, T.C. kimlik numara, kredi tutarının ve aylık gelirin yazılması ve 4402’ye gönderilmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak; NAKİT 01234567891 5000 2000 şeklinde olmalıdır.

Başvurular pek çok yerden yapılabilinmektedir. SMS’in yanı sıra bankanın internet şubesi, mobil şubesi, telefon şubesinden ve banka şubelerinden de gerçekleşmektedir. SMS ile yapılan başvurularda mesaj ücreti kişilere ait olmaktadır.

60 ay vadeli 5.000 TL Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisinden almak isteyen bireylerin aylık kredi taksitleri 143,98 Türk Lirası olmaktadır. Uygulanan faiz oranı yüzde 1,67 olmaktadır.