Halkbank’tan Yüzde 1,49 Oranında İhtiyaç Kredisi!


Yaşamda tüketim olduğu sürece ihtiyaçların bitmeyeceği malum. Tüketim için de nakit ihtiyaçlarının doğması kaçınılmaz. Bankalar da müşterilerinin bu ihtiyaçlarında yanlarında olmak için çeşitli dönemlerde tüketici kredisi kampanyaları düzenlerler. Halkbank da bu bankalardan biri. Yeni düzenlenen faiz oranları ve vade seçenekleri ile; Halkbank’tan maaş alan tüketiciler için faiz oranı yüzde 1,49 olurken diğer müşteriler için bu oran yüzde 1,59 olarak düşürülmüştür.

60 ay vadeli  uygun faizli tüketici kredisini müşterilerine sunan Halkbank, bu krediden faydalanmak için tüketici kredi başvurusu seçeneğini de kolay hale getirmiş. Online olarak başvuru yapılabilen bu kredide vade seçenekleri 60 ayla da sınırlı değil.

Halkbank ihtiyaç kredileri arasında bulunan bu tüketici kredisi faiz oranları, kredi kullanmak isteyen bireysel müşteriler için uygun hale getirilmiş. Nakit sorununu çözmek için kullanılan avantajlı ihtiyaç kredileri taksitleri düzenli ödendiği sürece kişilerin mali problemlerini çözebilir.

Halkbank tüketici kredisinden faydalanarak 60 ay vade ile 15.000 lira ihtiyaç kredisi çekmek isteyen biri aylık yüzde 1.49 faiz oranı ile kredisini kullanır. Aylık taksit tutarları 409,66 liraya gelir. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar ise 24.579,45 liradır. . Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilerden dosya masrafı alınmaz.

Halkbank uygun tüketici kredisi başvurusu Halkbank’ın internet sitesinden yapılabiliyor. Ayrıca bankanın şubelerine giderek de kredi başvurusu yapılabiliyor.

Halkbank tüketici kredilerinde istenen belgeler ise kimlik belgesi niteliğinde bir belge, işverenler için gelir belgesi, çalışanlar için maaş bordrosu, emekliler için SGK emekli belgesi, serbest çalışan kişiler için vergi levhası, güncel işletme hesap özet belgesi, banka talep ettiği takdirde ek gelir belgesi olarak belirtiliyor.

Halkbank da ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin işlerini kolaylaştırmış. Düşük faizli kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin online kredi başvurusu yaparak ön onay almaları yeterlidir.

 

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.