Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları


Halkbank, her ihtiyaca çözüm olabilecek ihtiyaç kredisi için uygun vade koşulları ve faiz seçenekleri ile birlikte müşterilerine nakit desteği sunuyor.

60 aya kadar vade seçeneği ile birlikte aylık yüzde 2,15’ten başlayan faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sunan Halkbank; eğitimden, sağlığa; borç kapatmaktan, beyaz eşya alışverişine; ev tadilatından, dekorasyon giderlerine kadar bir çok ihtiyacınıza ihtiyaç kredisi ile çözüm üretiyor.

60 aya kadar vade seçeneği sunan Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir ya da Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak, ön başvurunuzu gerçekleştirerek kredinizin olumlu ya da olumsuz sonuçlanacağı hakkında ön bilgi alabilir, olumlu ön başvuru sonucu almanız halinde size en yakın Halkbank şubesine giderek kredinizi temin edebilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisinde Ön Koşul Yok

Müşterisi olanlar için internet sitesi şubesinden başvuru yapma ayrıcalığını tanıyan Halkbank ihtiyaç kredisine başvuru yapma aşamasında yanınızda T.C. kimlik numaranız yazılı kimliğiniz, ehliyetiniz ya da pasaportunuz olmasına özen gösteriyor. Gelir durumunuzu gösterir belge olarak; maaş bordrosu, SGK emekli belgesi gibi gelirinizi gösterir bir belge talep eden Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurularınızda ön koşul şartı aramaz iken, gerekli gördüğü durumlarda sizden kefil talep edebiliyor.

Halkbank kredi faiz oranları aylık yüzde 2,14 oranından başlarken; seçeceğiniz ihtiyaç kredisi türüne, Kredi Kayıt Bürosu(KKB) skoruna ve miktarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.