Halkbank’tan Halk Günü Kredisinde 1,99 Faiz İmkanı!


Halkbank, kuruluşunun 81. yılını kutlamak adına 75 bin Türk Lirası’na varan miktarlarda ihtiyaç kredileri için aylık yüzde 1,99 oranında faiz uygulaması gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Halkbank, kuruluşunun seksen birinci yılını, müşterileri ile beraber kutlamak adına uygun faiz oranları eşliğinde 75 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. 60 aya varan vade seçenekleri eşliğinde rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi için gerekli belgeleri le birlikte size en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Halkbank mobil ve Halkbank internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Halkbank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi ödemesi aşamasında herhangi bir kredi masrafı ödemek istemeyenler için aylık yüzde 1,99 oranında faiz uygulaması gerçekleştiren Halkbank, kredi masrafı ödemeyi kabul edenler için de aylık yüzde 2,05 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

Halkbank’tan 81. yıla özel düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası tutarında, masraflar hariç ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde 60 ay vade seçeneğinde uygulanan aylık yüzde 1,99 oranındaki faiz uygulaması eşliğinde aylık 315 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilmektesiniz.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, avantajlı faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.