Halkbank’tan Hemen Onaylanan 5.000 TL Kredi!


Halkbank, düzenlediğ hızlı kredi  kampanyası ile birlikte avantajlı faiz oranları ve 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz acil nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarına dair tüm detaylar!

Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Avantajlı faiz oranları ve 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. Bankanın öngördüğü maksimum finansman desteği 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank 5.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 258,05 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Eğer ödemelerimi daha rahat yapmak istiyorum diyerek vade sürenizi uzatmak isterseniz; ihtiyaç kredisi faiz oranlarında bir değişme olmaksızın 36 ay vade seçeneğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 189,55 Türk Lirası’na, 48 ay vade seçeneğinde ise aylık taksit tutarınız 156,06 Türk Lirası’na ve vade seçeneğini 60 ay seçtiğinizde 136,55 Türk Lirasına tekabül edecektir.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank şubesine giderek ya da Halkbank’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.