Hızlı Kredi İsteyenlere Yapı Kredi Mobil’den Şubesiz Kredi!


Düğünden eğitime, tatilden ev eşyasına kadar çeşitli masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler Yapı Kredi anında şubesiz krediye başvuru yaparak kredi kullanabiliyor. Çeşitli giderlerini cüzdanına yük etmeden kolaylıkla karşılamak isteyenler Yapı Kredi’nin internet şubesinden ve mobil şubeden kullanıma sunduğu ihtiyaç kredisine başvuru yaparak anında uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi alabiliyor.

Çeşitli giderlerini bütçesini zorlamadan uygun vade seçenekleri ile karşılamak isteyenler Yapı Kredi online krediye başvuru yaparak 60 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Masraflarını finanse etmek için Yapı Kredi şubesiz krediye başvuranlar en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL tutarında kredi alabiliyor.

Yapı Kredi Online Kredi

Şubeye gitmeden online başvuru kanlarından başvuru yapılabilen Yapı Kredi İhtiyaç kredisinin faiz oranları müşteri özelinde değişebiliyor. Bunlarla birlikte Yapı kredi şubesiz kredi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlanıyor ve ihtiyaç kredisi hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin kullanılabiliyor.

Çeşitli masraflarını finanse etmek için 15.000 TL tutarında ve %1,95 faiz uygulanan online ihtiyaç kredisine 60 ay vade ile başvuru yapılamaması halinde Yapı Krediye aylık ödenmesi gereken tutar 467,76 TL oluyor ve Yapı Kredi’ye ödenecek toplam tutar 28.065,60 TL oluyor. Ayrıca kredinin faizinin yanı sıra kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı 32,3426% oluyor.

Yapı Kredi Şubesiz kredi başvurusu Yapı Kredi mobil ve internet şubesinden 7 gün 24 saat boyunca yapılabiliyor.


İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Hızlı Kredi İsteyenlere Yapı Kredi Mobil’den Şubesiz Kredi!

Çeşitli masraflarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyenler Yapı Kredi ihtiyaç kredisine online başvuru kanalları aracılığıyla başvuru yaparak uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor. […]

Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.