Hızlı Kredi İsteyenlere Yapı Kredi Mobil’den Şubesiz Kredi!


Düğünden eğitime, tatilden ev eşyasına kadar çeşitli masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler Yapı Kredi anında şubesiz krediye başvuru yaparak kredi kullanabiliyor. Çeşitli giderlerini cüzdanına yük etmeden kolaylıkla karşılamak isteyenler Yapı Kredi’nin internet şubesinden ve mobil şubeden kullanıma sunduğu ihtiyaç kredisine başvuru yaparak anında uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi alabiliyor.

Çeşitli giderlerini bütçesini zorlamadan uygun vade seçenekleri ile karşılamak isteyenler Yapı Kredi online krediye başvuru yaparak 60 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Masraflarını finanse etmek için Yapı Kredi şubesiz krediye başvuranlar en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL tutarında kredi alabiliyor.

Yapı Kredi Online Kredi

Şubeye gitmeden online başvuru kanlarından başvuru yapılabilen Yapı Kredi İhtiyaç kredisinin faiz oranları müşteri özelinde değişebiliyor. Bunlarla birlikte Yapı kredi şubesiz kredi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlanıyor ve ihtiyaç kredisi hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin kullanılabiliyor.

Çeşitli masraflarını finanse etmek için 15.000 TL tutarında ve %1,95 faiz uygulanan online ihtiyaç kredisine 60 ay vade ile başvuru yapılamaması halinde Yapı Krediye aylık ödenmesi gereken tutar 467,76 TL oluyor ve Yapı Kredi’ye ödenecek toplam tutar 28.065,60 TL oluyor. Ayrıca kredinin faizinin yanı sıra kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı 32,3426% oluyor.

Yapı Kredi Şubesiz kredi başvurusu Yapı Kredi mobil ve internet şubesinden 7 gün 24 saat boyunca yapılabiliyor.