HSBC Bank Kredi Notuna Göre Kredi!

HSBC Bank kredi; faiz oranı kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir “Kredi notu” bankanın başvuru değerlendirme kriterleri doğrultusunda belirlenmektedir.

HSBC Bank Kredi notu düşük olan tüketicilere belirlenen kriterler çerçevesinde ihtiyaç kredisi hizmeti sağlamaktadır. Banka kredi notu düşük tüketicilere 1-60 ay vadeli krediyi sadece yüzde 1,79 kredi faiz oranıyla veriyor.

HSBC’ye ait güncel kampanyadan faydalanmak için size en yakın HSBC şubesine uğrayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için kimlik belgeniz, gelir belgeniz, ikametgah belgeniz ya da son 3 aya ait olan, üzerinde adresinizin olduğu bir faturanın yanınızda bulunması gerekiyor.

Kredi Notu Düşük Olanlara Özel Kredi

Kredi notu düşüklere özel kredinin faiz oranı sabit olacak şekilde 1,65 olarak belirlenmiş. Bu kredinin vade seçenekleri 1-60 ay arasında değişiyor. Alınan kredi miktarına göre HSBC yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Krediyi kim çekerse çeksin en az 60 TL olan sigorta bedelini de ödemelidir.

HSBC kredi notu düşüklere özel kredi uygulanan kredi faiz oranı sayesinde en fazla 20 bin TL kredi alınabilir. Müşterinin durumuna göre bu limit banka tarafından düşürülebiliyor.

HSBC’den mevcut kredi kampanyasından faydalanarak aldığınız 20 bin liralık kredi için en fazla 60 ay vade talep edebilirsiniz. Bu krediyi 60 ayda geri ödemek istediğinizde aylık taksit miktarınız 596,16 TL olur. Bu şekilde tüm taksitlerinizi ödediğinizde HSBC’den aldığınız 20 bin liralık krediyi bankaya 136.366,58 TL olarak geri ödemiş olursunuz.

Kredi için başvuruda bulunmak isteyen esnaflar vergi levhaları ile, emekliler ise hesap cüzdanları ile en yakın HSBC şubesine uğrayarak birkaç dakika içinde kredi başvurularını tamamlayabilirler.