İş Bankası KOBİ Kredisi ile İşlerinizi Geliştirin!


İş Bankası KOBİ Kredileri, işletme sahiplerine özel bir kredidir. İş yeri sahipleri bu krediden ister mali sıkıntıya düştüklerinde, isterlerse de işlerini geliştirmek için yararlanabilirler. KOBİ kredileri konusunda yılların deneyimini müşterilerine sunan İş Bankası kredi başvurusunda da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi İş Bankası’nda da KOBİ Kredisi için başvurunuzu size en yakın banka şubesine giderek yapabilirsiniz. Tabii ki, internetten kredi başvurusu yapmak da mümkün. Dilerseniz İş Bankası Müşteri Hizmetleri’ni de arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirket evrak bilgilerinizin kredi başvurunuz sırasında gerekeceğinin de unutulmaması gerekiyor.

İş Bankası KOBİ Kredisi nasıl alınır merak edenlerin ve esnafın her daim yanında olan bu banka, orta ölçekteki ve küçük çaplı işletmelerin ekonomik ihtiyaçlarının karşılanması için çeşitli seçenekler sunuyor. İşyerini geliştirerek kazancını artırmak için KOBİ Kredisi alma yoluna giden işletme sahipleri olduğu gibi, birikmiş diğer borçlarını ödeyerek tek bir yere borçlanma mantığıyla kullananlar da bulunmaktadır.

İş Bankası’nın KOBİ paketlerinde sadece kredi kullanma değil, POS cihazı, sigorta ve yatırım gibi çeşitli sorunlarınıza da çözümler üretilir.

İş Bankası Esnaf Kredisi

Esnaf Kredisi kullanma olarak da adlandırılabilen İş Bankası KOBİ Kredileri bankanın güncel faiz oranlarını baz almaktadır. İş Bankası KOBİ Destek Kredisi ürünlerine bankanın web sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinde de bulabileceğiniz kredi hesaplaması ise şu şekildedir:

İş Bankası KOBİ Kredisi olarak 50.000 Türk lirası kredi kullanan bir müşterinin 36 ay taksitle ödemek istediğini varsayarsak; bankanın uyguladığı aylık yüzde 1.54 faiz oranıyla birlikte kredi bitiminde toplam ödemiş olduğu tutar 66.849,08 Türk lirasına tekabül eder. Aynı kişinin aylık taksit tutarları da 1.843,03 Türk lirası olur.

İş Bankası’nın iş yeri sahiplerine özel KOBİ Kredileri başvuru ile ilgili bankanın müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bankaların ihtiyaç sahipleri ya da iş kurma, var olan işini geliştirme planı olan kişilere sundukları hizmetler arasında İş Bankası öne çıkan bankalar arasındadır.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.