İş Bankası’ndan Uygun Faiz Oranları ile Anında İhtiyaç Kredisi!


Acil nakit ihtiyaçları için Türkiye İş Bankası, anında ihtiyaç kredisi avantajı sunuyor.

Maksimum 25.000 Türk Lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan İş Bankası, uygun faiz oranları ve çeşitli ödeme imkanları ile kolaylıklar sağlıyor. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlıyor. Faiz oranları vadeye, alınan kredi tutarına ve müşterilerin hayat sigortası yaptırma durumuna göre değişiklik gösteriyor. Hayat sigortası yaptıran bireyler yüzde 1,29 oranında, hayat sigortası yaptırmayan müşteriler yüzde 1,35 oranında başlayan aylık faiz oranları ödemesi yapmaları gerekmektedir.

Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

Şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan İş Bankası, başvuruları değerlendirip, uygun görmesi durumunda anında müşteri hesaplarına yatırmaktadır. Anında ihtiyaç kredisi başvuruları 7 gün 24 saat zamanın her diliminde gerçekleşebilmektedir. Başvurular İşCep ya da internet şubesinden gerçekleşmektedir.

24 ay vadeli 10.000 Türk Lirası tutarında anında ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bir birey 67 Türk Lirası tutarında hayat sigortası ödemesi yapmaktadır. Bu kapsamında uygulanan faiz oranı yüzde 1,29 olup, müşterilerden kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti alınmaktadır. 10.000 Türk Lirası için tahsis ücreti 50 Türk Lirası yapmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında 25.000 Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen bireyin ise 157 Türk Lirası tutarında sigorta ücreti ödemesi gerekmektedir. Uygulanan faiz oranı yine yüzde 1,25 olup, hayat sigortası yaptırmayan müşterilerin ödemesi gereken aylık faiz oranı yüzde 1,35’tir.