Kuveyt Türk’ten Konut Finansmanı Kampanyaları!


Kuveyt Türk Katılım Bankası, herkesin hayalini süsleyen eve sahip olabilmesi için 120 ay vadeli konut finansmanı sunuyor.

Herkese özel konut finansmanı kampanyaları düzenleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, satın alınan evin yüzde sekseni kadar finansman veriyor. Satın alınan evin ilk aşamada ekspertiz raporu oluşturuluyor, sonrasında ise bu rapora göre finansman tutarı belirleniyor.

Kuveyt Türk konut finansmanı kar payı oranlarını 1,47 olarak belirlemiştir. Aydan aya sabit ödemeler, her ay farklı tutarlarda ödemeler, hem Türk Lirası hem de yabancı para cinsinden ödemeler, kentsel dönüşüm kapsamında ya da 2B, arsa ve iş yeri için ayrı finansmanlar olmak üzere hem çeşitli ödeme planları hem de çeşitli konut finansmanı kampanyaları düzenlenmiştir.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı

Konut finansmanı başvuruları banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi dışında başvuru kanalı bulunmamaktadır.

Ekspertiz raporu için evin lokasyonuna bağlı olarak değişen ekspertiz ücreti, dosya masrafları için kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti alınan finansman tutarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca bireylerin hayat ve konut sigortaları yaptırmaları talep edilmektedir. Hayat sigortası kişilere göre, konut sigortası ise satın alınan eve göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bankanın anlaşmalı olduğu konut projeleri kapsamında da finansman kampanyaları mevcuttur. Bunun için bireylerin yine banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.