Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası!


Ülkemizde yıllardır uzman kadroları ve yüksek teknolojisi ile hizmet veren Halkbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm önerileri, ihtiyaç kredisi kampanyaları sunuyor.

Kamu çalışanlarına, özel firmada çalışanlara, öğrencilere, emeklilere, her türlü vatandaşın her türlü ihtiyacına yönelik destek veren Halk Bankası, maaşlarını kendi  bankasından alan müşterilerine özel Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenledi.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi faiz oranları yüzde 1,89’dan başlamaktadır. Faiz oranları alınan kredi tutarına, müşterilerin tercih ettikleri vade süresine ve masrafsız ve masraflı ihtiyaç kredisine göre değişmektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları masraflı ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre daha yüksektir. Örneğin 60 ay vadeli 75 bin Türk Lirasını masrafsız olarak almak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,95 olurken, kredi tahsis ücretini yani dosya masraflarının ödemelerini yapan müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,90 olmaktadır.

Halkbank’tan Uygun İhtiyaç Kredisi

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan Halkbank, müşterilerini gelir durumlarına göre, müşterilerinin tercih önerilerini de dinleyip en uygun ihtiyaç kredisi ödemeleri düzenlemektedir.

Banka yıllık toplam  maliyet oranlarına faiz, dosya masrafları ve vergileri de ekleyip hesaplamaktadır. Tahsis ücreti ise finansmanın binde beşi kadardır. Tahsis ücretine BSMV yani Banka Sigorta Muamele Vergisi dahil edilerek hesaplanmaktadır.

Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyası sadece bankadan en az kredi taksit ödemesi kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı düşünen ve kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırmayı düşünen müşterilere özel bir kampanyadır. Hayat sigortası primi müşteri özelinde farklılık göstermektedir. 35 yaşındaki bir bireyin 60 ay vadeye kadar uzanan 15 bin Türk Lirası finansman alma durumunda yıllık sigorta ödemesini hesaplayan banka 46,97 Türk Lirası olarak hesaplamıştır.