Modern Banyolar İçin Duş Alanı Fikirleri


Doğru yapılmış bir banyo dekorasyonu, güne başlamanız için size gerekli enerjiyi verecek duş alma imkânını şık bir ortamda sağlar. İşte Modern Banyolar İçin Duş Alanı Fikirleri!

Modern Banyolar İçin Duş Alanı Fikirleri

Banyonuzdaki duş alanı, aynı zamanda banyo dekorasyonunuza renk, şekil ve doku katmak için benzersiz bir fırsattır. En küçük banyolarda bile, biraz planlama yaparak şık bir duş alanı oluşturabilirsiniz. Gelin hep birlikte, modern bir banyo için duş alanı oluşturmanın en iyi yollarını daha yakından öğrenelim.

  • Duş Kabinleri ve Tekneleri

Banyonuzun köşesinde oluşturacağınız bir duş alanı için beyaz bir renk skalası, tabandan tavana ayna ve çerçevesiz camdan yapılma bir kabin kullanmanız hafif ve havadar bir banyo tasarımı oluşturacaktır. Bu tasarımı tamamlamak için de, karşı kısmına ahşap duvar kaplamaları koyabilirsiniz. Böylece, banyoya derinlik ve sıcaklık ekleyebilirsiniz.

  • Renksiz ve Yüzey Desenli Malzemeler

Basit ve gösterişsiz bir banyo için, renksiz ve yüzey desenli malzemeleri tercih edin. Kumlanmış fayanslar ve ahşap pencereler bunlara örnek gösterilebilir. Bu tip malzemeler ile birlikte eski tasarımlı büyük boy ve metal ağırlıklı duş takımları kullanırsanız, banyonuza köşeli ve endüstriyel bir görünüm kazandırarak hareket katabilirsiniz.

Banyonuzda oluşturacağınız duş alanı aynı zamanda banyonuza dekoratif bir görünüm kazandıracak şekil, renk ve desenleri kullanabileceğiniz ekstra bir alan olarak da değerlendirilebilir. Özellikle de retro sanatsal dekorasyonlardan ilham alarak kullanacağınız siyah ve beyaz kontrastı, siyah yüzeylerde parlamaların oluşturacağı ışık yansımaları sayesinde banyonuzu olduğundan daha geniş gösterecektir.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.