Odeabank’tan 10.000 TL Nakit Hazır Kredi!


Odeabank, müşterilerine özel, anında, kefilsiz Nakit Hazır Kredi Kampanyası sunuyor.

İhtiyaç kredisi kapsamında Nakit Hazır Kredi Kampanyası düzenleyen Odeabank, çeşitli avantajlar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yardımcı oluyor.

60 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi sunan banka, yüzde 2,21’den başlayan ve değişen faiz oranları uyguluyor. Faiz oranları kişilerin findeks kredi notlarına göre farklılık gösteriyor.

Kredi kampanyasına ilişkin olarak Odeabank, kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti kişilerin bankadan temin ettikleri kredi tutarının maksimum yüzde 0,5’i kadar oluyor. Bu ücret herkesten tüm ödemeler süresince bir kez tahsil ediliyor.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu 3 farklı yöntemle gerçekleşiyor. Bunlardan biri sms, bankanın web sitesi ve mobil şubesi olmaktadır. Sms ile gerçekleştirilen anında ihtiyaç kredisi başvurusunda telefonun mesaj kısmında sırası ile birer boşluk bırakılarak Nakit, T.C. kimlik numara yazılıp 8444’e gönderilmesi gerekiyor. Nakit kelimesinin büyük harflerle yazılması gerekiyor. Web sitesinden gerçekleştirilen başvurularda tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekiyor. Mobil şubeden gerçekleştirilen başvurularda ise kişilerin Odeabank mobil uygulamasını mobil cihazlarına yüklemeleri gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak aynı zamanda banka şubelerinden de söz konusu kampanya için başvuru yapılması da mümkündür.

Başvuruya benzer şekilde ödemeler için çeşitli kanallar sunuluyor. Müşterilerine kaliteli hizmet sunan Odeabank, 7 farklı çeşitte ihtiyaç kredisi geri ödeme kanalı imkanı sağlıyor. Bunlar; Akbank ATM’leri, PTT şubeleri, mobil şube, internet şube, iletişim merkezi, EFT ve Havaledir.

Anında 10 bin TL İhtiyaç Kredisi

60 ay vadeli geri ödeme planı ile 10 bin Türk Lirası tutarında Odeabank’tan anında kredi kullanan bir bireyin aylık kredi ödemesi 435 Türk Lirası olmaktadır. 10 bin Türk Lirası için alınan kredi tahsis ücreti ise 53 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Yapılan bu hesaplama yüzde 2,21 faiz oranı üzerinden olup, faiz oranları kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.