Odeabank’tan Hızlı İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Tüm Detayları!


Odeabank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları kapsamında uygun faiz oranları ve 60 aya kadar uzanan kredi taksit ödeme imkanları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Odeabank anında ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anında çözüm bulmak, finansman vermek, ihtiyaçlarını ertelememelerini istemektedir.

Odeabank Kredi Kampanyası Detayları

Söz konusu kampanya kapsamında 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödeme planları düzenlenir. Planlar yapılırken bireylerin aylık bütçeleri baza alınır, en uygun ihtiyaç kredisi verilir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları ise bireylerin kredi notlarına göre değişkenlik gösterir. Kredi notu bankalardan kredi alabilmek için en önemli kriterlerden biridir. Önceki dönemlerinizde herhangi bir bankadan kredi ya da kredi kartı aldıysanız ve ödemelerinizi de zamanında, eksiksiz yaptıysanız kredi notunuz yüksek olur. Ya da kredi kartınızdan faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verdiyseniz bu da kredi notunuzu olumlu yönde etkilemektedir. Ancak aksi durumda kredi notunuz düşük olur. Bankalarla önceki dönemlerinizde hiç kredi, kredi kartı ya da diğer finansal hizmetlerden faydalanmadıysanız kredi notunuz bu kez sıfır olarak kayıtlara geçer. Bu durumda ise aylık gelir durumunuz en önemli faktörlerden biri olur.

Faiz oranı yüzde 1,97 olarak belirtilmiştir. Ancak haberimizde de belirttiğimiz gibi bu oranlardan yüksek ya da daha düşük faizlerle karşılaşmanız da mümkündür.

Başvuru Detayları

Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurusu ise 3 farklı şekilde gerçekleşmektedir. Bunlar; şubeler, web sitesi, sms ve mobil şubedir. Sms ile kredi başvurusu yapmak isterseniz cep telefonunuzun mesaj kısmında birer boşluk bırakarak sırası ile NAKIT ve T.C. kimlik numaranızı yazmanız ve 8444’e göndermeniz gerekmektedir. Mobil şubeden başvurunuzu gerçekleştirmeniz için bankanın mobil uygulamasını telefonunuza yüklemeniz, web sitesi için ise yine bankanın internet sitesiniz kullanmanız gerekmektedir. Şubelerden yapılan başvurularda ise bankanın sizden talep ettiği belgeleri getirmeniz gerekmektedir. Bunlar nüfus cüzdanınız, ikametgah adresinizin yazılı olduğu belge ile gelir belgesidir. Kredinizin onaylanması halinde yine banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ancak şubelerde yapılan işlemler sadece krediye ilişkin belgelerin imzalanması olacaktır.

Ödeme Kanalları

Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan Odeabank’ın kredi ödemelerini ise yine çeşitli kanallardan yapabilirsiniz. Bankanın internet ve mobil şubesi, iletişim merkezi, şubeleri ve başka bankaya ait hesaptan EFT ile havale ve Akbank ATM’leri ile PTT şubeleridir. 6 Farklı çeşitte kredi ödemesi imkanı sunan banka, en uygun ihtiyaç kredisi kapsamında uzman kadroları ile müşterilerine yardımcı olmak için elinden geleni yapar. Kredi kefilsiz sunulur, ek teminat talep etmez, sigorta yapılmasını zorunlu tutmaz. Ancak sigorta yaptırmaları için talepte bulunur. Kredi alırken sigorta yaptırılması hem müşteri hem de banka için yararlıdır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.