QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları


QNB Finansbank müşterilerine özel uygun taksit ödeme planları ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Vade şeçeneği ise 60 aya kadar uzamaktadır. Maksimum çekilebilinecek kredi tutarı ise 65 bin Türk Lirasıdır. QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis şartı kapsamında hayat sigortası yaptırılmasını istemektedir. Müşterilerin poliçeleri banka tarafınca düzenletilmesi halinde takribi olarak 47 yaşında bir müşteri portföyünü baz almıştır. Bu ücret ise 52,5 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Poliçelerin ise banka tarafından belirlenen güvenceler kapsamında başka bir sigorta şirketinden düzenletmek ve sonrasında banka şubesine ibrazda bulunmakta mümkündür.

İhtiyaç Kredisinde Ödenecek Taksit Tutarları

QNB Finansbank müşterisinin ihtiyaç kredisi kapsamında 60 ay vadeye kadar alacağı 15 bin Türk Liralık kredi için aylık ödemesi gereken kredi taksit tutarı 385,62  Türk Lirası ve uygulanan faiz oranı ise 1,29’dur.

QNB Finansbank aylık ve yıllık maliyet oranlarına finansman için alınan tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edilerek hesaplanıp, sunmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin 5030’a T.C. Kimlik Numaraları gönderip ön başvurularını yapmaları banka tarafından sağlanan bir diğer avantajdır. Şubeye gidip başvurularını yapmak isteyenlerin ise giderken yanlarında kimlik, adres ve gelir belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.