QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları


QNB Finansbank müşterilerine özel uygun taksit ödeme planları ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Vade şeçeneği ise 60 aya kadar uzamaktadır. Maksimum çekilebilinecek kredi tutarı ise 65 bin Türk Lirasıdır. QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis şartı kapsamında hayat sigortası yaptırılmasını istemektedir. Müşterilerin poliçeleri banka tarafınca düzenletilmesi halinde takribi olarak 47 yaşında bir müşteri portföyünü baz almıştır. Bu ücret ise 52,5 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Poliçelerin ise banka tarafından belirlenen güvenceler kapsamında başka bir sigorta şirketinden düzenletmek ve sonrasında banka şubesine ibrazda bulunmakta mümkündür.

İhtiyaç Kredisinde Ödenecek Taksit Tutarları

QNB Finansbank müşterisinin ihtiyaç kredisi kapsamında 60 ay vadeye kadar alacağı 15 bin Türk Liralık kredi için aylık ödemesi gereken kredi taksit tutarı 385,62  Türk Lirası ve uygulanan faiz oranı ise 1,29’dur.

QNB Finansbank aylık ve yıllık maliyet oranlarına finansman için alınan tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edilerek hesaplanıp, sunmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin 5030’a T.C. Kimlik Numaraları gönderip ön başvurularını yapmaları banka tarafından sağlanan bir diğer avantajdır. Şubeye gidip başvurularını yapmak isteyenlerin ise giderken yanlarında kimlik, adres ve gelir belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.