QNB Finansbank’tan 15 Yıl Vadeli, Anında 150.000 TL Konut Kredisi!


QNB Finansbank, yatırımlarını ev alarak değerlendirmek isteyen, kirada oturan ve artık kendi evinin sahibi olmak isteyen ya da ikinci bir evim olsun diyen tüm müşterilerine özel uygun faizli konut kredisi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu yapacak olan müşterileri için banka hem şubelerden hem de internet sitesinden olmak üzere 2 farklı seçenek sunuyor. Bireyler isterlerse şubelere kadar gitmeden, bankanın internet sitesine girerek anında konut kredisi başvurusu yapabilir, saatlerce sıra beklemekten kurtulabilmektedirler.

Söz konusu finansman yalnızca Türk Lirası cinsinden verilir, euro, dolar ya da diğer yabancı para cinslerinde verilmemektedir. 180 ay vadeli konut kredisi imkanı sunulur. 180 aydan fazla vadelendirme yapılamaz. Ayrıca alınan evlerin sadece mesken tipinde olması ve gerçek kişilerin kullanması dahilinde verilmektedir.

Konut kredisi onaylandığı zaman bireylerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Ancak banka şubelerinden başvuru yapanların satın alacakları evin tapusunun fotokopisini getirmeleri istenir. Evin ekspertiz raporu çıkartılır, raporda yazan değerin yüzde 80’i kadar finansman verilir. Yüzde yüzü kadar finansman almak için ikinci bir gayrimenkul tapusu getirmeniz gerekmektedir ve gayrimenkul üzerine ipotek konulur. Ödemelerinizi sonlandırdığınız zaman ipotek tesisi kalkar.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları 120 aya kadar yüzde 1,39 , 120 aydan 180 aya kadar ise yüzde 1,57 olarak belirlenmiştir. Vade süresinden önce erken ödeme talep eden müşterilerinden banka erken kredi kapama ücreti tahsil eder. Bu ücret ise söz konusu talebin yapıldığı zaman kredi vadesinden ne kadar kaldığına göre değişir. Yani eğer 36 aydan daha az bir süre kalmışken tüm kredinizi kapatmak istediğinizde kredi tutarının yüzde 1’i kadar ücret istenir. Eğer 36 ve üzerinde bir vade süresi kaldıysa kredi tutarının yüzde 2’si kadar ücret istenir.

150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı ve Tüm Detayları

    • 180 ay vadeli konut kredisi kapsamında 150 bin TL finansman alan bireylerin yüzde 1,57 faiz oranı ile aylık kredi taksitleri 2 bin 506,82 TL, toplamda geri ödenecek kredi tutarı ise  451 bin 232,51 TL olur.
    • 120 ay vadeli konut kredisi kapsamında aynı kredi tutarı alındığı zaman yüzde 1,39 faiz oranı ile aylık taksit 2 bin 576,63 TL, toplamda geri ödenecek kredi tutarı ise  309 bin 195,12 TL olur.

 

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.


İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Kredi Kartınızı Faizsiz Kullanın

Kredi kartı kullanımı ödemeler açısından oldukça önemli bir hal almışken kredi kartı faizleri hala büyük bir tehlike olarak hayatımızda yer alıyor. Bunun üzerine dikkatli olunması konusunda uzmanlar tarafından uyarı yapılıyor. […]

Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.