Şekerbank’tan Uygun Faizli 10.000 TL Özgür Kredi Kampanyası!


Türkiye çok sayıda şubesi bulunan Şekerbank, özgür kredi tarifesi kullanarak müşterilerine özel avantajlı faiz oranları ile 50 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Şekerbank özgür kredi kampanyasının faiz oranları yüzde 2,02 olmaktadır. Banka sabit faizli kredi imkanı vermektedir. Piyasada meydana gelen faiz değişimi ya da kredi tutarı ve vadesine göre ihtiyaç kredisi faiz oranları değişmemektedir. Ancak bankanın bu oranlarda değişim yapma hakkı vardır.

Minimum 3 ay, maksimum ise 60 ay olmak üzere ödeme planları düzenlenmektedir. 3 aydan az ya da 60 aydan fazla vadelendirme yapılmamaktadır. İhtiyaç kredisi ödeme planları düzenlenirken Şekerbank, müşterilerinin aylık gelir durumlarını da baz alır. Yani aylık gelire göre ödeme planı düzenlenmektedir. En uygun ihtiyaç kredisini veren banka, krediye konu dosya masrafları için de alınan kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alır. Bu ücret herkesten tüm kredi vadesi boyunca bir kez tahsil edilir.

Kredi kapsamında hayat sigortası yapılması zorunlu tutulmamıştır. Ancak banka müşterilerine sigorta yapılmasını talep etmektedir. Sigorta ödemeleri ise kişilerin yaşlarından cinsiyetlerine, aldıkları kredi miktarından kredi geri ödeme süresi gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Şekerbank 10.000 TL Özgür Kredi Kampanyası

Şekerbank’ın sunduğu kredi kampanyası kapsamında 10 bin Türk Lirası tutarında finansman alınması ve 60 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık kredi taksinin ödemesi 317.95 Türk Lirasına, toplamda geri ödenecek tutar ise  19,077.00 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

 

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.