TEB’den CEPTETEB İhtiyaç Kredisi!


Bankaların kendi arasındaki müşterilerine uygun faizli kredi verme yarışı devam ediyor. Maddi ihtiyaçlara tabiri caizse ilaç niteliğinde olan ihtiyaç kredileri neredeyse yılın her döneminde uygun faiz oranlarıyla alınabiliyor. Ancak yaz dönemi ihtiyaç kredilerinde bankalar hatırı sayılır avantajlar sağlıyor. TEB de bireysel krediler konusunda adından sıkça söz ettiren bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. TEB’in CEPTETEB ihtiyaç kredisi yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde kişilerin kış boyunca ertelediği gereksinimlerine çözüm üretiyor. Yaz tatili planlarının ertelememek ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin de tercih sebebi olan CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu da banka tarafından kolay hale getirilmiş.

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu internet kullanıcıları tarafından online kredi başvurusu şeklinde yapılabiliyor. Ancak elbette ki; en yakın TEB şubesine giderek, bireysel müşteri temsilcilerinden yardım alarak da bu ihtiyaç kredisine başvuru yapmak da mümkün. Aklında kullanacağı kredi ile ilgili soru işaretleri olanların tercih ettikleri yöntem olan şubeden kredi başvurusu ile ilgili müşteri temsilcisinin cevaplayacağı sorular ile tüm soru işaretlerine son verilebilir.

TEB Online Kredi Başvurusu

Ancak teknolojinin nimetlerinden faydalanarak internetten kredi başvurusu yapmak isteyenler için de TEB online kredi başvurusu seçeneği var. Başvurular kısa bir süre içinde ön onaya tabi tutularak cevaplanıyor. TEB’in ihtiyaç kredisi konusunda sunduğu en önemli avantajlardan biri de yapılan kredi başvurusu onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi biriminde çalışanlar başvuru sahibini arıyor ve randevu talep ederek ziyarete geliyor olması. Müşteri temsilcisi kredisi onaylanan müşterinin bulunduğu yere gerçekleştirdiği ziyaret sırasında kredi işlemlerini yüz yüze tamamlıyor. Yani TEB müşterilerinin bu ihtiyaç kredisini kullanırken şubeye gitmelerine gerek kalmıyor.

TEB İhtiyaç Kredisi kullanmak için internetten başvuru yapmak yeterli. Onay işleminden sonra müşteri temsilcilerinin müşteri ziyareti ile kredi işlemleri tamamlanıyor ve istenen yerden kredi tutarı çekilebiliyor. Vade seçenekleri 3 ay ile 60 ay arasında değişen bu kredi türünde faiz oranları da tercih edilen vadeye ve kredi tutarına göre değişiyor.

CEPTETEB ihtiyaç kredisinde faiz oranları da ihtiyaç sahipleri için uygun hale getirilmiş. 10.000 lira kredi kullanan bir müşterinin 24 ay vade seçeneğini tercih ettiği düşünülürse; aylık uygulanan faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlenmiş. Kredi bitiminde geri ödemesi 12.643,08 TL oluyor.