Tüm Bankaların Aralık Ayı İhtiyaç Kredisi Faizleri

Aralık 2016 tarihi itibari ile bankalar ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime gidiyorlar. Yeni yıl kredilerinin de başladığı şu günlerde birbirinden cazip faiz oranları bulunmakta.

Masrafsız Seçenekler de Mevcut!

ING Bank ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını aylık yüzde 0,99 düzeyinden başlatmaktadır.

Burgan Bank, Aralık ayı ihtiyaç kredisi faizleri aylık yüzde 1,10’dan başlamaktadır.

QNB Finansbank yıl sonuna doğru ihtiyaç kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 1,11’e indirdi.

Halk Bankası ihtiyaç kredilerinde 2 farklı seçenek sunmaktadır. Masrafsız kredide banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,19 faiz oranı, dosya masraflı seçenekte ise aylık yüzde 1,13 faiz oranı uygulanmaktadır.

Akbank Aralık ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla müşterilere sunulmaktadır.

İş Bankası ve Garanti Bankası  güncel ihtiyaç kredilerinde faiz oranları aylık yüzde 1,14’e indirdi. İki banka da kredi vadelerini azami 48 ay olarak belirlemiştir.

Vakıfbank’ta müşterilerine Yeni Yıl kredilerinde iki farklı seçenek sunmaktadır. Banka; kredi tahsis ücreti aldığı kredi seçeneğinde müşterilere aylık yüzde 1,15 faiz oranı yansıtmaktadır. Vakıfbank yeni yıl ihtiyaç kredisi masrafsız seçeneğinde 10 bin Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası çekilen kredilerde aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Deniz Bank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,20’den başlamaktadır. Farklı kredi seçeneklerinde faiz oranları değişiklik arz etmektedir.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi dahilinde banka aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulamaktadır. Türk Ekonomi Bankası (TEB) bu kredide müşterilerinden dosya masrafı tahsil etmemektedir.

Fibabanka, PTT işbirliği ile sunduğu ihtiyaç kredisinde azami 36 aya kadar vade olanağı sunmaktadır. Kredinin aylık yüzde 1,55 faiz oranı vardır. Kredi hem Fibabanka şubelerinden hem de PTT şubelerinden temin edilebilmektedir.