Türkiye İş Bankası’ndan Bayram Kredisi Kampanyası!


Türkiye İş Bankası, anında başvuru yapabilme imkanı ile Ramazan Bayramı kapsamında müşterilerine özel Bayram Kredisi Kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında bayram kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası, yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları ile müşterilerinin bayramda oluşabilecek nakite sıkışma durumları, bayram tatili, akraba ziyareti, bayram yemekleri için finansman desteği vermektedir.

19 Ağustos 2019 Pazartesi gününe kadar başvuru yapabilme imkanı veren banka, 1300’den fazla şubesi ve dijital bankacılık kanalları ve uzman kadroları ile müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

İş Bankası’ndan Avantajlı Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan banka, 60 aya varan ödeme seçenekleri sunmuştur. Şubeye gitmeden başvurularını yapmak isteyen müşterileri için sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sağlamıştır. Hemen kredi başvurusu için birer boşluk bırakılarak NAKİT, TC kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık net gelirin yazılması ve 4402’ye mesaj atılması gerekmektedir. Örnek verecek olursak; NAKİT 0123456789 5.000 2.000 olması gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerinin tercih ettikleri ödeme planına göre farklılık göstermektedir. Türkiye İş Bankası bayram kredisi kampanyasında kefil şartı aramamaktadır. Söz konusu faiz oranları kampanya bitimine kadar geçerli olmaktadır.

 


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.