Uygun Faizli ve 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Şekerbank’tan!


Türkiye’de 300’e yakın şubesi bulunan ve müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için kredi kampanyaları düzenleyen, uygun faiz oranları ile anında kredi veren Şekerbank, şimdi de otomobil sahibi olmak isteyen ancak bu kapsamda yeterli tutarda nakitleri olmayanlara yardımcı oluyor.

Şekerbank uygun faizli taşıt kredisi sunuyor. Hem 0 km hem de 2. el otomobiller için taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Şekerbank, otomobillerin markalarına ya da türlerini önemsemiyor, 48 ay vadeye kadar taşıt kredisi ödeme planları düzenliyor.

Taşıt kredisi faiz oranları; 2,99 olarak belirlenmiştir.

Satın almak istediğiniz araç üzerine rehin tesisi konuluyor. Bu bankanın krediyi güvence altına alması için yapılmaktadır. Ödemeler sona erdiği zaman ise aracın üzerinde rehin tesisi kaldırılıyor ve araç bireylerin oluyor. Ayrıca 2. el araçların satın alımları için bilinmesi gereken önemli bir unsur daha mevcuttur. Bu da aracın yaşıdır. Şekerbank sadece 15 ve altındaki yaşlarda olan araçlar için finansman sağlıyor.

Şekerbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Aldığınız aracın değerinin yüzde yüzü kadar da taşıt kredisi verilmiyor. Başvuru sırasında sizden eğer araç yeni ise proforma  fatura, eğer 2. el ise de ruhsat fotokopisi isteniyor. Bu belgelerin üzerinde yazan aracın değeri üzerinden hesaplamalar yapılıyor. Yapılan hesaplamalarda aracın değerinin 50 bin TL ve altında olması ya da bu değerin üzerinde olması baza alınıyor. Eğer bu değerin altında olan bir aça sahibi olacaksınız ve bu kapsamda taşıt kredisi başvurusu yapacaksanız aracın değerinin yüzde 70’i hesaplanıyor. Eğer bu değeri üzerinde bir araç almak istiyorsanız 50 bini aşan kısmı için de yüzde 50’si hesaplanıyor. Çıkan sonuçlara göre de finansman veriliyor. Krediye ilişkin olarak kefil istenmiyor ancak yapılan değerlendirme sonucunda istenebiliyor. Başvurular banka şubelerinden yapılıyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.


İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

TEB’den Anında Pratik İhtiyaç Kredisi!

Uzman kadroları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterileri nakit ihtiyaçlarını karşılayabilsin diye 36 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ve uygun koşullarda ihtiyaç kredisi sunuyor. […]

Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.