Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası!


Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik finansal çözümler sunan, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanında olan Vakıfbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel konut kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası düzenledi.

Sunulan konut kredisi kampanyasının faiz oranları  yüzde 1,55’ten başlamaktadır. Faiz oranları hem bireylerin aldıkları kredinin tutarına hem de vade süresine farklılık göstermektedir. 10.000 TL ile 1.500,00 bin TL tutarları arasında kredi alan ve 3 ile 60 ay arasında ödeme planı düzenlenen bireyler için uygulanan faiz oranı yüzde 1.55 oranında,  61-120 ay arasında ödeme planı düzenlenenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,59 oranında olmaktadır.

Kampanyanın maksimum vade süresi ise 120 ay olarak belirlenmiştir. Krediye ilişkin olarak dosya masrafları için alınan tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Alınan bu ücret binde beşten fazla olmayıp, bir kez tahsil edilmektedir. Kredi için alınan bir diğer ücret ise ekspertiz ücretidir. Bu ücret ise alınan evin lokasyonuna ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca söz konusu kampanya sadece yeni ev alanlar için geçerli olup, öncesinde konut kredisi kullanan ya da başka bankadan konut kredisi alıp Vakıfbank’a kredilerini taşıyanlar için geçerli olmamaktadır. Kredi ödeme planları için çeşitli imkanlar sağlanır. Bunlar; artan ve azalan taksitli, ara ödemeler ve esnek ödemelerdir.

Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank konut kredisi başvurusu hem bankanın şubelerinden hem de çağrı merkezlerinden yapılmaktadır. Çağrı merkezinden başvuru yapmak için ise 444 0 724 numarayı aramanız gerekmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.