Vakıfbank’tan İpotek Karşılığında Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi!


Ülkemizdeki kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, müşterilerinin gayrimenkullerini ipotek ederek yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi vermektedir.

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi faiz oranları  yüzde 2,09’dan başlamaktadır. Sabit faizli ipotekli ihtiyaç kredisi sunan banka, 60 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planları düzenlemektedir.

İhtiyaç kredisi geri ödeme planları düzenlenirken banka müşterilerinin aylık gelirlerini baza almaktadır. En uygun ihtiyaç kredisini vermek için kişiye özel ödeme planları düzenlemektedir.

Kredi kapsamında yapılan dosya masrafları için alınan kredinin tutarına bağlı olarak kredi tahsis ücreti tahsil edilir. Kredi tahsis ücreti kredinin maksimum binde beşi kadardır. Ayrıca kredi tahsis ücreti üzerinden yüzde 5’lik de banka sigorta muamele vergisi alınmaktadır. Kişilerin kredi  başvurusunda ipotek ettirecek gayrimenkullerini tapu fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir. İlk olarak evin ekspertiz raporu çıkartılmaktadır. Evin  ekspertiz raporundaki değerine göre de verilecek kredini tutarı belirlenmektedir. Müşterilerden bu kapsamda ekspertiz ücreti alınır.  Ekspertiz ücreti evin lokasyonuna bağlı olarak değişmektedir ve ortalama olarak 950 TL’ye tekabül etmektedir.

Kredi kullananların hayat sigortası ve konut sigortası yaptırması, her sene de yenilemesi gerekmektedir. Hayat sigortası ortalama 314,84 TL olup, kişi özelinde değişmektedir. Konut sigortası da eve göre değişmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi başvurusu Vakıfbank şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasından kişilerden çalıştıklarını gösteren gelir dokümanı, nüfus cüzdanları, ipoteğe konu olacak gayrimenkul tapu fotokopisi, adres teyiti için ikametgah belgesi istenmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.