Vakıfbank’tan Tüm İhtiyaçlara Kefilsiz 9.000 TL Kredi!


Kredi başvurusu aşamasında kefil talebinde bulunmayan Vakıfbank, 60 aya kadar uzayan taksit seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Yaz döneminde yaşayacağınız tüm nakit sıkışıklığını düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte kolay bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlayan Vakıfbank, kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil ya da teminat talebinde bulunmayarak, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank, gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin bulunmasını talep ediyor. Vakıfbank’ın talep ettiği diğer kredi başvurusu belgeleri ise çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi, varsa ek gelir durumunuzu gösteren kira kontratı, mevduat hesap cüzdanı gibi belgelerin ve ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunmasını talep ettiğini belirtiliyor.

Vakıfbank’ın düzenlediği bu ihtiyaç kredisinden faydalanmak için, gerekli belgeleri yanınıza alarak size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek, ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Vakıfbank Kefilsiz 9 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için 60 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 2,09 olmaktadır. Bu şartlar altında 9 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, 60 ay vade tercihinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 291,72 Türk Lirası’na tekabül edecektir.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.