Vakıfbank’tan Yaza Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!


Vakıfbank, yazın sıcağında kavrulan, tatile çıkmak isteyen, alışveriş yapmak isteyen ve benzeri tüm ihtiyaçlar için yaz döneminde özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank yaza özel ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,89’dan başlıyor. Faiz oranları kredi tutarı ile vade sürelerine göre farklılık göstermektedir.

Banka, yine yazın sıcağında kavrulup şubeye kadar gitmek istemeyen müşterileri için ise anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Bireyler isterlerse bulundukları yerden birer boşluk ile büyük harflerle KREDİ yazıp, sonrasında T.C. kimlik numarası ve aylık gelir yazılıp 5724’e mesaj atarak başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi

3bin ile 90bin Türk Lirasına kadar alınan finansmanlarda yüzde 1,89 oranında faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranları dosya masrafı ödemelerini yapan müşteriler için geçerli olmaktadır. Örneğin; 50.000 TL değerindeki kredi ihtiyacınız için; 60 ay vade ve 1,89 faiz oranı ile aylık ödeme taksidi 1.533,23 TL iken bu oranda kredi tahsis ücreti 250.00 TL olarak hesaplanmıştır.

Finansmanın binde beşi kadar dosya masrafı ücreti alınıp, bu  ücretin ise yüzde 5’i kadar Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmaktadır. 35 yaşında bir müşterisinin 10 bin Türk Lirası finansman aldığını varsayarak 1 yılık hayat sigortası ücretini hesaplayan banka 35,55 Türk Liralık tutarda ücret çıkartmıştır. Bu ücret müşteriden müşteriye göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca sms gönderimlerinde 0,65 Türk Lirası değerinde ise ücret kesintisi yaşanmaktadır.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.