Yüzde 1,29’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Taşıt Kredisi ING Bank’ta!

ING Bank tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü ile birlikte hayallerinizdeki otomobil için temin edeceğiniz krediyi 60 aya kadar vadelendirerek rahat bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Aylık yüzde 1,29’dan başlayan taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte taşıt kredisi ödeme planı hazırlamanıza olanak sağlayan banka, sıfır kilometre otomobil satın alımlarında nakit desteği sunduğu gibi aynı zamanda 8 yaşına kadar olan tüm ikinci el taşıt alımlarınızda da gerekli nakit desteğini sağlıyor.

Teminat olarak sadece satın alınacak araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştiren ING Bank, kredi başvurusu aşamasında ön kefil şartı sunmadığı gibi aynı zamanda ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası uygulamalarını da zorunlu tutmuyor.

ING Bank 25.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan 60 ay vade seçeneği ile 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekmeniz halinde banka tarafından uygulanabilecek aylık sabit taşıt kredisi faiz oranlarının yüzde 1,29 olması halinde, 125 Türk Lirası tutarındaki kredi tahsis ücreti ile birlikte ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 643 TL’ye tekabül edecektir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.