Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları


Türkiye’nin geniş ağlarından birine sahip olan Ziraat Bankası, müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaç finansmanlarında kullanabilecekleri 60 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi toplam tutarı ve kredi vadesine göre değişiklik göstermeyip, sabit kalmaktadır. Yüzde 1,19 oranında faiz uygulayan Ziraat Bankası kredi kullanacak bireylerden finansmanın binde 5’lik payı kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücrete banka sigorta muamele vergisi (BSMV) dahil edilmemektedir.

Eğitim, sağlık, beyaz eşya, tatil gibi bireysel nakit ihtiyaçları için Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak kişilerin 60 ay vadeye kadar alacakları 20 bin Türk Lirası finansman için 615,02 Türk Lirası aylık kredi taksiti ödemeleri gerekmektedir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 31,4123’dir. Müşteriler dilerlerse 3 ayda bir ödemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını tercih edebilmektedirler.

6 Seçenek İle Başvuru İmkanı

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişilere banka 6 farklı seçenek ile başvuru yapabilme avantajı sunulmaktadır. Bunlar; ATM’ler, çağrı merkezleri, ziraat mobil, internet sitesi ve şubesi, bankanın şubesi. Müşteriler çok kolay bir şekilde bir çok kanal ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Şubeye gidip başvurularını tamamlamak isteyenlerin ise yanlarında kimlik belgelerini, gelir durumlarını gösteren belgelerini ve başvuru formalarını bulundurmaları gerekmektedir.


Esnaf Kredisi

Akbank

Akbank’tan 30 Bin Lira KOBİ Kredisi!

KOBİ kredileri orta ve küçük çaptaki işletmelere bankalar tarafından sağlanan geri ödemeli finansal desteklerdir. Ekonomik anlamda zor durumda kalan ya da işlerini büyütmek ya da geliştirmek için paraya ihtiyacı olan işletmeler KOBİ kredisi kampanyalarını araştırarak yararlanırlar. Akbank KOBİ kredisi de bunlardan biridir. Akbank müşterisi olan işletmelere sağlanan bu kredi ile orta ve küçük sermayeli işletmeler işlerini geliştirebilir ya da işlerinin düzene girmesi için gerekli maddiyata sahip olabilir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.