Yüzde 1,49’luk Çalışanın Artısı Kredi Ziraat Bankasından!


Ziraat Bankası çalışanlara özel sunduğu Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi kampanyasında 60 ay vade seçeneğini yanı sıra kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan müşterilerine kredi taksitlerini her ay değil, 3 ayda bir ödeme imkanı da tanıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredileri kategorisinde bulunan ve çalışanlara özel olan bu kredi seçeneğinde kredi sahipleri taksit ödemelerini 3 ayda bir yaparak bütçelerini ona göre ayarlayabiliyorlar. Esnetilmiş ödeme seçeneklerinde bankaların yarışına katılan Ziraat Bankası bu avantajlı ihtiyaç kredisi ile bankaya olan kredi taleplerinin yoğunlaşmasını da sağlamış oldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi yapan kişiler 3 ayda bir kredi taksiti ödeme seçeneğini tercih ettikleri takdirde 1 yıl içinde 4 kez kredi ödemesi yapmış oluyorlar. Ayrıca Ziraat Bankası kredileri için geçerli olan masrafsız kredi imkanından da yararlanabiliyorlar.

Ziraat Bankası’ndan Çalışanlara Özel Kredi

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi olarak 10.000 lira kullanan bir çalışan 60 ay vadeyi seçtiği takdirde yüzde 1.49 faiz oranından yararlanıyor. Kredinin masrafı 25 lira olmakla birlikte 60 ay boyunca aylık kredi taksiti 273,11 liraya denk geliyor.

Ziraat Bankası çalışanlara kredi kampanyası dahilinde yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvuruları internetten yapılabildiği gibi, Ziraat Bankası şubelerine giderek de kredi başvurusu işlemi yapılabiliyor. İstenen belgeler her kredide olduğu gibi kimlik belgesi ve çalışanlara özel bir kredi olduğundan dolayı gelir belgesi yani maaş bordrosu.

Ziraat Bankası kredi başvurusu yaparak ön onaydan geçen ve kredisini diğer şartları yerine getirdiğinde kullanan müşterilerine kullandığı kredi tutarını 3 ay bir vadelendirerek ödeme imkanı da tanıyor. Her ay kredi taksiti ödeme derdine son veren bu kredi ile ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları karşılanmış oluyor.